Американський мільярдер продав бізнес заради переїзду в Україну

Американський підприємець Джон Сунгпродав компанію Five9 з капіталізацією в $1,4 млрд. Тепер вестиме бізнес у Києві, де йому вже вдалося зібрати команду розробників.

Повідомляє сайт ВОЛИНЬ МОЯ з посиланням на gazeta.ua.

Разом з українським партнером він планує розвивати стартап по автоматизації продажів і маркетингу JetBridge.

У Сан-Франциско у Сунга залишився великий будинок і друзі. Тепер йому доводиться жити на два міста, які розташовані в різних частинах Землі.

“До 2015 року я заробив достатньо грошей, щоб не дивитися на цінник у будь-якому місті світу, і для мене на перше місце вийшли такі цінності, як свобода і класні люди навколо. І якщо з друзями в США у мене повний порядок, то зі свободою справи йдуть набагато гірше”, – говорить Сунг.

За його словами, в Києві відмінні ресторани, смачне пиво і сніг на Різдво. Крім того, підприємець зазначив свободу і різноманітність, “яких не вистачає в Каліфорнії і Західній Європі”.

“Коли я вперше потрапив в цю країну, побував у Києві, Львові та Одесі — був вражений, наскільки вони відрізняються один від одного. Якщо тобі набридли київські затори, то ти можеш змотатися в Одесу полежати на пляжі або розслабитися на вихідних у Львові. Я завжди зупиняюся у Львові в одному і тому ж готелі і йду вечеряти в пивний театр “Правда”, – зазначив Сунг.

Він найняв репетитора з російської мови, а поки що обходиться англійською. Незабаром планує показати нашу країну своїм друзям.

“Я хочу, щоб мої друзі повернулися в Кремнієву долину і розповіли колегам: “Ви знаєте, Джон і Міша (співзасновник JetBridge. — MC Today) возили мене по Україні, я виступив у Unit City, зустрів розумних людей — це весела країна з відмінними ресторанами. Тут немає жахливої війни і всього цього лайна, яким годують нас західні медіа”, – каже Сунг.