Чоловік жорстоко вбив дружину та побив доньку

Прокуратурою Волинської області, за результатами проведеного слідчими Головного управління Національної поліції у Волинській області досудового розслідування, затверджено та передано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно 44-річного жителя Ковельського району, який вкоротив життя своїй дружині та заподіяв тілесні ушкодження неповнолітній доньці, повідомляє КОВЕЛЬ СЬОГОДНІ.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч.2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, вчиненого способом, що має характер особливого мучення, що спричинило смерть потерпілої) та ч.2 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я).

Державне обвинувачення у цьому кримінальному провадженні підтримуватиме прокуратура області, яка наполягатиме на справедливому покаранні для обвинуваченого.

Зауважимо, що за вчинення вказаних злочинів передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавленні волі на строк від 7 до 10 років.

Джерело: Прес-секретар прокуратури області