Делегація з Камінь-Каширщини побувала на фестивалі

1 жовтня, голова райдержадміністрації Валерій Дунайчук, працівники відділу культури райдержадміністрації та учасники фольклорно-аматорських колективів краю побували на десятому ювілейному фестивалі традиційної національної культури «Український коровай-сузір’я».

Повідомляє сайт КАМІНЬ-КАШИРСЬКИЙ СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

Разом з представниками інших районів Волині, делегація з Камінь-Каширщини представила на святі власну культурно-мистецьку експозицію та коровай. Метою цього свята, як наголосили його організатори, є популяризація кращих духовних надбань українського народу та відродження народних звичаїв, зокрема старовинних весільних обрядів.

– Коровай це не лише символ завершення аграрного року, обжинків, а й важливий елемент культури українського народу, – ділиться враженнями від фестивалю голова райдержадміністрації Валерій Дунайчук. – Ми шануємо його з давніх-давен і особисто мені надзвичайно приємно, що сьогодні люди бережуть та плекають кращі традиції наших предків. Подібні свята не лише несуть позитив, дарують радість, а й засвідчують історичну та культурну самобутність нашої нації. Саме завдяки таким заходам ми можемо повернутися в часі та доторкнутися до славної минувшини українців.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТI UATOPINFO-ВСI НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жiнкa зaстряглa у вiкнi, кoли викидaлa свoї фекaлiї пiд чaс пoбaчення

Дивнi сексуaльнi прaктикизбoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец