Директор Любомльської ЦБС Світлана Овдієвич удостоєна звання «Заслужений працівник культури України»

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Президент України Петро Порошенко відзначив директора Любомльської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Світлану Овдієвич державною  нагородою України.

Повідомляє сайт ЛЮБОМЛЬ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Любомльської РДА.

Відповідний Указ Глава держави  підписав 8 листопада 2017 року №355/2017.

Зокрема, в  указі йдеться,що  за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність  звання “Заслужений працівник культури України” присвоїти  Овдієвич Світлані Антонівні – директору Любомльської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек.

Довідково:

Овдієвич Світлана Антонівна на посаді директора Любомльської централізованої системи публічно – шкільних бібліотек працює з 1984 року.  В галузі культури почала працювати  з 1972 року на посаді  директора сільського будинку культури села Вишнівка Любомльського району, з 1974 року – завідувач читального залу Любомльської районної бібліотеки, пізніше – завідувач абонементу районної бібліотеки. З 1981року призначена заступником директора Любомльської ЦБС по роботі з дітьми.

Перебуваючи на різних посадах проявила себе вмілим, ініціативним працівником, професійно грамотним та  вимогливим  керівником, ініціатором та організатором важливих для культури району заходів. Працюючи директором Любомльської централізованої системи публічно–шкільних бібліотек доклала багато зусиль для підвищення рівня і престижу бібліотек району.

У 1998 році з ініціативи Світлани Антонівни було створено літературно-мистецький клуб творчої інтелігенції міста Любомль «Хвилі Світязя», який і по сьогодні об’єднує людей для спілкування, пов’язаних інтересом до народознавства, джерел народної культури, її збереження, вивчення історії нашого краю, любителів поезії та прози. Твори членів клубу друкуються на сторінках періодичних видань та видаються окремими збірками.

Особливу увагу у своїй роботі Світлана Антонівна приділяє розробці цільових програм й продуктивних проектів, а саме: участь  і перемога в 2012 році в конкурсі «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» програми  «Бібліоміст» дали можливість забезпечити бібліотеки системи 15 комп`ютерами з обладнанням. Завдяки наполегливості Овдієвич Світлани Антонівни одержано перемогу у конкурсах: «Е-урядування та бібліотеки» в 2013 році та “Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках” в  2016 році.

Вроджена дипломатичність, значний інтерес до тенденцій розвитку бібліотечної справи у світі сприяли  встановленню та зміцненню міжнародних контактів районної бібліотеки: тісна співпраця з товариством польської культури ім. М Огінського. Проводяться зустрічі по обміну  досвідом з питань модернізації бібліотечної системи. Вже понад 3 роки триває плідна співпраця між Любомльською центральною районною бібліотекою та бібліотеками Хелмського повіту Республіки Польща. За цей період відбулося чимало цікавих подій, які сприяли зміцненню українсько-польських культурних відносин, поглибленню фахової майстерності бібліотечних працівників установ обох країн.

Світлана Антонівна високопрофесійна, ділова людина, здатна відгукнутися на громадське життя району. З 1996 року вона є головою Любомльської районної жіночої ради. Очолювана більше 20 років Світланою Антонівною жіноча рада Любомльського району бере активну участь у політичному житті району, проводить масові заходи, виставки народних умільців, які сприяють громадській злагоді й миру в Україні. За її ініціативи створено клуб «Творчі майстрині», в рамках якого проводяться виставки власних виробів та зустрічі з творчими людьми.

Принципова, самокритична, комунікабельна. Безперервно  самовдосконалюється, чудово орієнтується в усіх новітніх віяннях та потребах сучасності. Нагороджена  в 2015 році Почесною грамотою Волинської обласної державної адміністрації, в 2016 році – Любомльської районної державної адміністрації та Любомльської районної ради, Любомльської міської ради, управління культури облдержадміністрації, відділу культури і туризму Любомльської райдержадміністрації.

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддок встaновив кaмери у готелі (ВІДЕО)