Ківерцівські дзюдоїсти вибороли призові місця

В Луцьку на базі фізкультурно-спортивного товариства “Колос” проведений  чемпіонат області з дзюдо серед чоловіків та жінок. У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів зі всієї області. Ківерцівський район у цих змаганнях представляла Вікторія Юрченко, яка посіла ІІІ місце у ваговій категорії до 48 кілограмів.

Повідомляє сайт КІВЕРЦІ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Також відбувся чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 17 років, в яких взяли участь і вихованці Ківерцівської ДЮСШ та посіли такі місця.  Гученко Сергій у ваговій категорії понад 81 кг, вигравши всі поєдинки, виборов І місце. Лубенніков Максим у ваговій категорії до 60 кг,  програвши лише одну сутичку за вихід у фінал, не втратив шанс вибороти призове місце і у запеклій боротьбі отримав перемогу,  посівши ІІІ місце. Вендичанський Іван таЮзепчук Давид у ваговій категорій до 55 кг поступились своїм суперникам та посіли 9 і 14 місця.

Чемпіонати області проводилися з метою відбору кандидатів у збірну команду області для участі в чемпіонатах України.  Тож бажаємо спортсменам, які будуть представляти область на Чемпіонаті України, вдалого виступу.