Ковельський центр розвитку підприємництва продовжує надавати консультації

Нещодавно у рамках діяльності Центру розвитку підприємництва при Ковельському міськрайонному центрі зайнятості була проведена групова консультація для фізичних осіб- підприємців за участю Наталії Гані, заступника начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Волинській області.

Повідомляє сайт КОВЕЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

Учасників зібрання цікавили питання стосовно трудового законодавства: оформлення стажування працівників, проходження виробничої практики студентами ВНЗ та учнями ПТНЗ, порядок ведення обліку робочого часу, нарахування заробітної плати та її індексація, складання графіку та терміни надання відпусток, тощо. Також обговорювалися питання здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю та дотримання мінімальних гарантій при використання праці найманих працівників.

На всі поставлені питання роботодавці отримали вичерпні відповіді від представника Служби з питань праці   і висловили побажання на необхідність інших консультацій за участю представників Пенсійного фонду та фіскальної служби.

Як показує практичний досвід, проведення подібних заходів в Центрі розвитку підприємництва  сприяє покращенню правовій обізнаності краян та зменшує ризик виникнення помилок та порушень під час ведення підприємницької діяльності. Загалом  можливістю отримати консультацію з питань ведення бізнесу скористалося 135 осіб різних категорій, що втричі більше ніж за аналогічний період минулого року. Необхідність у інформаційному супроводі у підприємців існує, тому Центр розвитку підприємництва  працюватиме над цим й надалі.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)