На Горохівщині привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва

У перевеслі професійних свят золотом осені сяє День працівників культури та аматорів народного мистецтва. Їх працю, покликана дарувати радість кожній людині, збагачувати духовну скарбницю України, 7 листопада в РНД «Просвіта» на урочистостях було відзначено високими нагородами.

Повідомля сайт ГОРОХІВ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Горохівської РДА.

Велика родина працівників галузі культури зібралася на святковий концерт з нагоди професійного свята «Хай наша пісенна криниця на щастя освячує всіх». У фойє діяла фотовиставка про культурно-мистецьке життя Горохівщини.  Святковий настрій доповнювали чудові декорації та багато квітів на сцені.

Славних горохівських піснедарів, усіх митців, у чиїх серцях народжується культура і мистецтво, усіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу щиро вітали голова районної ради Тарас Щерблюк, в.о. голови, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Косюк. Вітаючи, посадовці наголосили, що своєю наполегливою творчою працею, високим професіоналізмом ви звеличуєте рідний край, примножуєте його успіхи і досягнення, і головне – ви впевнено зберігаєте славу нашого пісенного краю, щедрого на прекрасні традиції національної культури, багатого на справжні скарби народних умільців, та висловили слова великої вдячності людям мистецтва за сумлінну працю, творчий внесок у збагачення духовної скарбниці краю, активну участь у районних та обласних заходах.

По особливому тепло прозвучало  звернення до колег начальника відділу культури райдержадміністрації Діни Колесник, яка у своєму вітанні наголосила на тому, яку велику роль у розвитку нашого суспільства відіграють працівники  культури, праця яких дарує оточуючим свято, зігріває серця, створює душевну гармонію, подякувала працівникам культури за високе служіння мистецтву, невтомний творчий пошук, збереження і розвиток безцінних духовних скарбів нашого народу.

Українська пісня, неповторна чарівністю і наймудріша змістовністю, цього дня линула в дарунок професіоналам і аматорам художньої творчості Горохівщини. Хоча гостей  свята важко було чимось здивувати, адже переважну більшість з них складали професійні працівники сфери культури з усього району, однак концерт із запальними виступами   музикантів, танцюристів, співаків по доброму вразили своєю високою виконавською майстерністю та щирістю, за якою кропітка праця не одного дня.

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддок встaновив кaмери у готелі (ВІДЕО)