На Горохівщині проведуть реконструкцію сільських амбулаторій

Важливим питанням в Україні залишається рівень медичного обслуговування. Особливо болючим це питання є для сільських жителів, які не завжди можуть вчасно отримати кваліфіковану допомогу. Тому, 21 вересня 2017 року, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Косюк  зустрілась із консультантом з управління субпроектом Світового банку у Волинській області Марією Адамчук  та директором КЗ «Горохівський центр ПМСД» Галиною Майко.

Повідомляє сайт ГОРОХІВ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Під час зустрічі обговорили організаційні заходи щодо фінансування реконструкції ряду амбулаторій Горохівського району, а також виготовлення проектно-кошторисної документації. Зокрема, за рахунок фінансової пдтримки Світового банку планується здійснити реконструкцію амбулаторій у селах Скобелка, Журавники, Лобачівка та Печихвости Горохівського району.

– Наше завдання – спільно працювати на позитивний результат. Адже, реконструкція амбулаторій дасть змогу підвищити рівень медичного обслуговування на селі. Як результат – зможемо продовжити тривалість життя та оздоровити націю, – зазначила Марія Адамчук.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец