На Любомльщині обговорили підсумки виконання бюджету району

Чергову щотижневу оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів Любомльської райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, 6 листопада  провела  керівник апарату Людмила Ганайлюк.

Повідомляє сайт ЛЮБОМЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

На порядку денному розглянули одне з головних питань підсумки виконання бюджету району за 9 місяців 2017 року, про це інформувала начальник управління фінансів райдержадміністрації Оксана Самойліч.

До загального фонду місцевого бюджету за 9 місяців 2017 року надійшло 279203,5 тис. гривень, що становить 100,7 відсотків до уточнених показників.

Власних доходів район отримав 70425,2 тис. гривень, або 136,7 відсотки. Понад план до помісячного призначення надійшло 18916,5 тис. гривень, рівень росту складає 7,9 відсотків.

Податку на доходи фізичних осіб надійшло 29371,5 тис. гривень, що становить 111,1 відсотка до бюджетного призначення на звітний період і на 10071,1 тис. гривень більше відповідного періоду минулого року, рівень росту складає 52,1 відсотка.

Основним фактором росту надходжень податку на доходи фізичних осіб стало збільшення фонду оплати праці на підприємствах, установах та організаціях у зв’язку із підвищенням мінімальної заробітної плати з січня 2017 року до 3200 гривень.

Акцизного податку отримано 23307,9 тис. гривень, де левова частка надійшла до бюджетів Любомльської міської, Вишнівської, Рівненської, Римачівської сільських рад.

Податку на нерухоме майно (в частині плати за землю) надійшло 6952,2 тис. гривень, що становить 122,6 відсотки до уточнених планових показників і на 1191,2 тис. гривень більше відповідного періоду минулого року.

Забезпечується понад стовідсоткове виконання податку на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності, рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, туристичного збору, плати за розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів, частини чистого прибутку, плати за надходження інших адміністративних послуг, надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом, державного мита та інших надходжень.

До бюджету розвитку за 9 місяців 2017 року надійшло 422,8 тис. гривень, а саме:

надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту (37,4 тис. гривень), коштів від відчуження майна (352,1 тис. гривень), коштів від продажу землі (33,3 тис. гривень).

Також, Оксана Володимирівна зазначила, що значний фінансовий ресурс сконцентровано в районному бюджеті на проведення видатків соціальної спрямованості. Це у першу чергу  субвенція з державного бюджету на виплату допомоги сім’ям з дітьми. За дев’ять місяців даної субвенції надійшло та своєчасно перераховано одержувачам 58300,2 тис. гривень, що повністю забезпечує фактичну потребу.

На фінансування видатків з пільг і субсидій населенню на придбання твердого та рідкого, пічного побутового палива і скрапленого газу з  державного бюджету одержано і профінансовано кошти в сумі 9812,5 тис. гривень, що  забезпечило проведення даних виплат населенню на 76,3 відсотка.

Субвенції з державного бюджету на відшкодування витрат комунальних підприємств за надані населенню пільги і субсидії з оплати енергоносіїв та житлово – комунальних послуг протягом  січня – вересня  поточного року надійшло  і своєчасно профінансовано 3227,9 тис. гривень, що дало можливість забезпечити проведення розрахунків з надавачами послуг на 87,4 відсотка.

Варто зауважити, що згідно фактичних нарахувань, в сумі 269,4 тис. гривень,  одержано з державного бюджету та профінансовано субвенцію на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям та прийомним батькам.

Видатки іншої субвенції з обласного бюджету  на соціальні виплати склали 149,9 тис. гривень, за рахунок яких надано допомогу на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 18,9 тис. гривень, на поховання учасників бойових дій  та інвалідів війни спрямовано – 9,4 тис. гривень, здійснення компенсаційних виплат інвалідам на бензин,   транспортне обслуговування, встановлення телефонів  – 22,7 тис. гривень оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій – 98,9 тис. гривень.

– Протягом  звітного періоду з районного бюджету фінансується 21 програма із загальним обсягом фінансування (уточнені бюджетні призначення)  3840,2 тис. гривень. Станом на 01 жовтня на їх виконання спрямовано 2667,2 тис. гривень, або 69,5 відсотків річних асигнувань,- наголосила Оксана Володимирівна.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)