На Старовижівщині здійснили перевірку

У селі Любохини за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та коштів місцевого бюджету триває будівництво школи.

Повідомляє сайт СТАРА ВИЖІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

Аби проінспектувати об’єкт та побачити об’єктивний стан справ, голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчукспільно із головою районної ради Юрієм Кудацьким відвідали територію будівництва та ознайомилися з ходом будівельних робіт.

Представник генерального підрядника будівництва ТзОВ «Житлобуд-2» повідомив, що будівельні роботи йдуть за планом, всі необхідні зовнішні роботи будуть завершені до настання морозів.

Голова райдержадміністрації зауважив, що за осінь школа суттєво виросла. Значні зміни видно навіть у порівнянні із літніми місяцями. Так, на сьогодні вже зведені усі її три поверхи, вставлено вікна, повністю спорудженно дах, тривають роботи по утепленню стін та облицювання фасаду.

Багато зроблено й внутрішніх робіт. Поштукатурено стіни на трьох поверхах, проведено електричну проводку, здійснено роботи по опаленню приміщень. В декількох майбутніх класах почалось укладання підлоги з дерев’яних дошок.

Анатолій Іванович та Юрій Леонтійович залишилисьзадоволеними від того, що заразбудівництво триває досить високими темпами та висловили сподівання, що є всі шанси школу збудувати і наступного року здати в експлуатацію.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)