На Волині планують покращують медицину

30 березня, на базі Камінь-Каширської центральної районної лікарні відбулося виїзне засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації за участі членів колегії, головних лікарів територіальних медичних об’єднань, центральних районних, міських лікарень, обласних лікувально-профілактичних закладів, центрів первинної медико-санітарної допомоги. Засідання проводив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк, пише КАМІНЬ-КАШИРСЬКИЙ СЬОГОДНІ з посиланням на Камінь-Каширську РДА.

Голова районної державної адміністрації Валерій Дунайчук та голова районної ради Віктор Сус взяли участь у роботі колегії.

З інформаційними довідками про стан надання медичної допомоги населенню Камінь-Каширського району виступили головні лікарі центральної районної лікарні, центру первинної медико-санітарної допомоги Людмила Потягайло та Ігор Соловей. Вони зупинилися на основних моментах роботи у 2016 році, озвучили відповідні показники та окреслили головні завдання і плани на перспективу.

Присутні заслухали доповіді, а потому взяли слово спеціалісти відділу організації надання медичної допомоги та режимно-секретної роботи управління охорони здоров’я облдержадміністрації. За їхніми словами, в цілому функціонування медичної галузі району заслуговує на позитивну оцінку.

Читайте также:

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

57-летняя модель удивила своими формами