На Волині відзначено переможців конкурсу дитячих малюнків

В Ківерцівському районному краєзнавчому музеї 29 листопада 2017 року відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «ВОЛИНЬ – МОЯ БАТЬКІВЩИНА, А ЦУМАНСЬКА ПУЩА – ЇЇ ПЕРЛИНА».

Повідомляє сайт КІВЕРЦІ СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

 – Вийшла дуже яскрава виставка дитячих малюнків. Вкотре переконуюсь, на скільки країна багата на таланти, а наш край особливо. Ми побачили сьогодення дітей їхніми очима, що вони люблять Україну. Дуже яскраві малюнки, можна сказати, навіть у чомусь фантастичні. З цих малюнків можна побачити, що вони  позитивно сприймають сьогодення, багато малюнків сонячних, світлих, що є надія на краще, – ділиться враженнями  начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації   Єлізавета Левчук.

Дітей привітав директор КНПП «Цуманська пуща»  Ігор Квач, працівники відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи та відділу відтворення і збереження рослинного та тваринного світу, працівники музею, на чолі з директором  Степаном Войчиком.

Переможці отримали подарунки від спонсорів мистецького конкурсу. Також усім сподобалися виступи учнів Ківерцівської дитячої музичної школи. Дякуємо всі учасникам, вчителям-керівникам та спонсорам за плідну співпрацю.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)