На Волині збільшується кількість інтернет-шахрайств

Останнім часом на території міста Луцька збільшилася кількість так званих карткових або телефонних шахрайств, пише ВОЛИНЬ МОЯ з посиланнням на прокуратуру в Волинській області .

Лише упродовж серпня 2016 року до Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в області надійшло 20 повідомлень про такі злочини.

Шахраї діють за доволі простою схемою, розміщуючи у мережі Інтернет (на сайтах OLX, Аukro тощо)  неправдиві повідомлення про продаж різноманітних речей широкого вжитку, зокрема, мобільних телефонів, весільних суконь, велосипедів, дитячих колясок чи деталей до автомобілів.

При цьому, однією із умов отримання бажаної речі є попередня оплата замовленого товару частково або в повному обсязі шляхом перерахування коштів на вказаний шахраями банківський рахунок.

Після перерахування коштів товар довірливі громадяни так і не отримують, а зв’язок із недобросовісними “продавцями” зникає.

Відтак, правоохоронці звертаються до волинян із проханням: аби не стати жертвами шахраїв, ретельно вибирайте та перевіряйте потенційних продавців товару, який ви вподобали в Інтернеті, та будьте обачними, здійснюючи купівлю.

Щоб уникнути неприємностей, оплачуйте покупку лише після доставки товару.