Нововолинські бібліотекарі поділилися враженнями від поїздки на Форум видавців

Минулої суботи, 16 вересня 2017 року, бібліотекарі  Нововолинської централізованої бібліотечної системи, члени літературно-мистецької вітальні «Мамина криниця», що діє при центральній міській бібліотеці, побували на міжнародному 24-ому Форумі видавців у Львові.

Повідомляє сайт НОВОВОЛИНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на сайт міської ради.

Найбільший книжковий і літературний захід Центрально-Східної Європи  проходив цьогоріч з 14 до 17 вересня у львівському Палаці Мистецтв та у понад 40 локаціях міста.

–Масштаби та зміст цього заходу вражають, як і кількість людей, котрі відвідують його. Це місце, де можна вдихнути запах нових палітурок, побачити, полистати безліч книг на будь-який смак. Там зустріли багатьох письменників, та поетів:  Василя Шкляра, який презентував свою нову книгу «Троща»,  Братів Капранових, Валентину Хамайко, Андрія Кокотюху, Юрія Винничука, Володимира Шовкошитного  та  інших, – розповідають бібліотекарі.

Яскраві враження залишилися і від зустрічі із відомою українською письменницею Оксаною Забужко, яка презентувала  свою нову книгу «Після третього дзвінка вхід до зали заборонений». Логічним продовженням презентації стала дискусія-міркування про творення феміністичної  прози «Жінка: інший полюс життя», яку відвідали у Львівській копальні кави.

Незабутнє й цікаве спілкування відбулося під час презентації та автограф-сесіїз авторкою нової книги «Їде грудень на коні» Галиною Малик.

Для користувачів бібліотеки отримали в дарунок книги з автографами таких письменників: Йоанни Яґелло «Зелені мартенси», Василя Шкляра Троща», Тіни Гальянової «Хаджа».

Від побаченого зробили висновок: все-таки наша нація є читаючою.

Бібліотекарі насолодилися прогулянкою чарівним Львовом. Залишилися   приємні враження від відвідин унікального Центру Митрополита Андрея Шептицького Українського католицького університету. Це нещодавно відкрита інноваційна новостворена бібліотека.

Додому нововолинці привезли хороші і теплі спогади, нові книги та позитивні емоції.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец