Підприємець погрожує спалити себе під міськрадою

19 липня під Нововолинську міську раду із мітингом вийшов підприємець Фарід Хейдармі. Про те, що у орендованому ним кіоску торгувати не можна, він дізнався тільки після того, як вклав власні кошти в ремонт приміщення.

Чоловік хоче розвивати бізнес, щоб мати можливість утримувати сім’ю. Він каже, що згадана ситуація не вписується ні в які рамки.

Повідомляє сайт НОВОВОЛИНСЬК СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Нововолинськ.

“Місяць тому я взяв кіоск, який знаходиться напроти “Аміго”, раніше там хлібом торгували. Договір з власником не укладав, бо він сказав спочатку зробити ремонт. Дивлюся, нормальний чоловік. Повірив йому. У нас були усні домовленості. Почав ремонтні роботи, провів воду, все офіційно. Зараз мене виселяють звідси і я не знаю, з яких причин. Витратив біля 50-ти тисяч гривень. Хто мені поверне ці кошти?

Я є співвласником ресторану “Мангал”, чесно плачу податки. Цей кіоск стоїть більше 16-ти років і нікому він не заважав, аж раптом зараз почалися якісь незрозумілі проблеми. До мене прийшли з мерії і сказали, що тут нічого не буде, я не зможу торгувати. І це тоді, коли я зробив ремонт!

Каналізацію провів, документи в мене є. У водоканалі мені кажуть: Йди, подавай на нас в суд”. Я взагалі в шоці. Взяв у них технічний паспорт дві-три неділі тому, мали підключити воду. Зараз кажуть, ніби я незаконно це все зробив, ніби комусь дав грошей. Насправді нічого такого не було, я офіційно заплатив 270 гривень за технічний паспорт.

До мера міста Сапожнікова заходив. Він сказав, що це питання не до нього. Я не знаю, до кого іти. Мене футболять то туди, то сюди. Власник зараз говорить: “Даю тобі 500 доларів і давай виселяйся. На мене тиснуть, я не хочу мати ні з ким проблем”.

Тому й ніхто не їде інвестувати у вашу країну. Я ж прибув зі своїми коштами і хотів тут відкрити бізнес, турецьку кухню. Нехай нормальні умови для підприємців створять. Хай навіть виселять, але компенсують затрати”, – розповідає житель Азербайджану Фарід Хейдарлі.

Власник кіоска Олександр Каптур натомість пояснює, що підприємець провів воду без його відома, а також що про частину ремонтних робіт його взагалі не повідомили.

“Я йому запропонував повернути кошти за ремонт, так до мене зателефонувала його дружина і вимагає мало не переписати кіоск на них. Він говорить, що вклав туди біля двох тисяч доларів. Ви уявіть, що у кіоску можна зробити за такі кошти!”, – говорить власник.

Фарід Хейдарлі налаштований радикально.

“Якщо мені ніхто не пояснить, що відбувається, увечері підпалю себе”, – каже він.

Джерело: НОВОВОЛИНСЬК СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)