Питання газифікації на Ківерцівщині: над чим працюють нині

Питання газифікації у Ківерцівському районі, зокрема у населених пунктах Журавичівської сільської ради та пов’язаних із нею проблем відомі керівництву виконавчої гілки влади в районі.

Повідомляє сайт КІВЕРЦІ СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

За даними управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації відповідні договори для підведення газу до житлових будинків укладено із ТзОВ «Торговий дім «Професіонал» ще у 2008 році.

Так, підрядна організація збудувала газорозподільну станцію, розміщену перед селом Журавичі, а від неї – транзитний газопровід до села Микове, через Журавичі, та розподільчі газопроводи у самих Журавичах. Однак представниками компанії досі не оформлено належним чином документи, аби розпочати експлуатацію підвідного газопроводу, а відтак, ПАТ «Волиньгаз» не може виконати підключення.

Варто зазначити, що окреслену проблему знає й заступник голови Ківерцівської райдержадміністрації Яна Церкевич, адже саме до неї, 29 листопада 2017 року,  під час виїзного прийому громадян у селі Журавичі, надійшло письмове звернення місцевих жителів. Просять, аби процес газифікації у межах сільської ради таки завершили.

Ситуацію взяли під контроль, а запит щодо надання пропозицій для вирішення проблеми, надіслали начальнику філії ПАТ “Волингаз” у Ківерцівському районі. Наразі, відповідь очікують, а про її результати буде повідомлено згодом.

Прикметно, що таку проблему фіксують і у інших сільських радах Ківерцівщини. Тож, над її вирішенням зволікати не варто, тим паче, що забезпечення житлових приміщень газом – одна із пріоритетних потреб громадян.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)