Пограбували колишнього селищного голову

Серед білого дня, близько 7 години, грабіжники вдерлися у хату колишнього селищного голови –Володимира Рудя. Залізли, схоже, через вікно, так як воно було поламане, та усе там перевернули. Були вкрадені гроші з гаманця у сумі 1500 гривень.

Повідомляє сайт НОВОВОЛИНСЬК СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Нововолинськ.

Дуже дивує у цій ситуації позиція поліції, яка навіть справу відкривати відмовляється, так як сума за їхніми словами “мізерна”. А як же той факт, що грабіжники, які влізли до одного завтра влізуть до когось іншого у квартиру чи може ще й не одну? Скільки квартир та на яку суму потрібно пограбувати грабіжникам, щоб поліція погодилася відкрити проти них справу?

Ось як коментує пограбування постраждалий – Володимир Рудь:

Сьогодні мене пограбували.Якісь злочинці перевернули все в хаті. І серед білого дня із 7 до 7.40 год. Я збирався з братом на базар, але трапилось так, що забув дома гаманець і ми з братом повернулись додому. Було зламане одне з вікон і розкидані всі речі. Були вкрадені гроші з гаманця, за яким я повернувся, і ще деякі речі на суму 1500 грн Поліція, яка приїхала, сказала, що це мізерна сума і думаю, що якогось провадження вони відкривати не будуть. А такі випадки трапляються майже кожного дня. Господь говорить не суди і судимий не будеш, але таке бидло треба судити і Гсподньою і людською карою.

Джерело: НОВОВОЛИНСЬК СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)