Правоохоронці викрили незаконні ігрові заклади

23 лютого, працівники управління захисту економіки у Волинській області спільно зі співробітниками Ковельського відділу поліції за процесуального керівництва місцевої прокуратури провели санкціоновані обшуки в закладах, які надавали послуги в сфері незаконного грального бізнесу. За фактами зайняття гральним бізнесом проводиться досудове розслідування. Про це пише КОВЕЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Волинській області.

Правоохоронці провели 5 санкціонованих обшуків у приміщеннях по вулицях Володимирській, Незалежності, Театральній, Винниченка та бульварі Лесі Українки у місті Ковелі.

У результаті обшуків вилучено понад 100 одиниць оргтехніки, 48 пристроїв для зчитування карток, чотири платіжних термінали, грошові кошти.

Вилучене майно буде спрямоване для проведення судово-криміналістичної експертизи комп’ютерної техніки та програмних продуктів.

Слідчі проводять досудове розслідування за ч. 1. ст. 203-2 «Зайняття гральним бізнесом» Кримінального кодексу України. Триває слідство під час якого буде встановлено всіх осіб, причетних до скоєння цього злочину.