Про літнє оздоровлення та відпочинок дітей у Любомльському районі | ВОЛИНЬ МОЯ

Про літнє оздоровлення та відпочинок дітей у Любомльському районі

Про хід літнього оздоровлення та відпочинку дітей у Любомльському районі йшлося сьогодні, 17 липня, на нараді під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Герасимчука з керівниками управлінь, відділів та  структурних підрозділів райдержадміністрації.

Повідомляє сайт ЛЮБОМЛЬ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Любомльської районної державної адміністрації.

Інформуючи по даному питанню начальник відділу освіти Анастасія Савош, повідомила, що одним із основних завдань державної політики у сфері соціального захисту громадян України є реалізація права дитини на оздоровлення і відпочинок, а турбота про здоров’я дітей і молоді є одним з основних показників ставлення держави до власного майбутнього.

Оздоровча кампанія в районі проводиться відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», розпоряджень голови обласної державної адміністрації від 26 квітня 2017 року №208 «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році» та розпорядження від 12 травня 2017 року №245 «Про затвердження Плану заходів з реалізації у 2017 році Обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2017 роки, розпорядження голови Любомльської районної державної адміністрації від 10 травня 2017 року №153 «Про організацію та проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році» та районної Програми розвитку освіти Любомльського району на 2014-2018 роки.

Початку відкриття оздоровчого періоду передувала суттєва підготовча робота як структурних підрозділів райдержадміністрації, так і установ та організацій, які прямо чи опосередковано причетні до організації відпочинку та оздоровлення школярів.

Пріоритетним питанням, яке стоїть перед освітянською галуззю під час організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей – є збереження та відновлення їх здоров’я, життєвих сил, запобігання бездоглядності, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей у канікулярний час, – наголосила Анастасія Іванівна.

Влітку 2017 року різними видами оздоровлення та відпочинку планується охопити понад 850 дітей шкільного віку.

Головними цілями та очікуваними результатами кампанії оздоровлення та відпочинку дітей 2017 року визначено:

–         Організацію повноцінного оздоровлення 100% дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей загиблих учасників АТО. Максимально охопити оздоровленням та відпочинком дітей батьків учасників АТО, а також дітей з сімей, які виїхали з АР Крим, м. Севастополь, Донецької та Луганської областей та тимчасово проживають на території району;

–         Постраждалих в наслідок Чорнобильської катастрофи;

–         Дітей-інвалідів;

–         Із багатодітних, малозабезпечених сімей;

–         Дітей які перебувають на диспансерному обліку; дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків;

–         Талановитих та обдарованих дітей.

На оздоровлення дітей в поточному році з районного бюджету вже виділено 289 тис. грн. в тому числі на спів фінансування обласної цільової субвенції на придбання путівок 99 тис. грн., організацію роботи пришкільних таборів з денним перебуванням дітей 168 тис. грн., на підготовку оздоровчої кампанії – 22 тис. грн. Планується додатково залучити до 10 тис. грн. спонсорських, батьківських коштів. Робота дитячих пришкільних таборів денного перебування проведена в одну зміну тривалістю 14 днів з 30 травня у 12-ти таборах при 12 навчальних, в яких охоплено відпочинком 600 учнів.

25 травня 2017 року проведено семінар-нараду з начальниками та кухарями таборів денного перебування.

У всіх пришкільних дитячих оздоровчих таборах були створені належні умови відпочинку та оздоровлення дітей, організації харчування, медичного обслуговування та психологічного супроводу. Всі табори працювали при повному забезпеченні педагогічними та медичними працівниками.

Протягом літа в дитячих таборах відпочинку проводилися виховні, розважальні, культурно-масові, фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи, які направлені на залучення учнів до здорового способу життя. У таборах було організовано дворазове харчування дітей на суму 20 тис. грн. на день.

Відділом освіти проведено допорогову закупівлю путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій через систему «ПРОЗОРО» на суму 198 тис. грн., в результаті якої придбано 54 путівки на оздоровлення (21 день) у табір «Сонячний» с. Гаразджа. 16 липня на оздоровлення відправлено 27 дітей пільгових категорій, з яких: 4 дитини сироти, 10 дітей учасників АТО, 1 дитина-інвалід, 5 дітей з малозабезпечених сімей, 2 дитини з багатодітних сімей, 2 дітей які перебувають на диспансерному обліку, 3 дітей творчих, обдарованих та відмінників навчання – доповіла начальник відділу освіти Анастасія Савош.

Джерело: ЛЮБОМЛЬ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

 

 

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

ПРОКОМЕНТУЙТЕ "Про літнє оздоровлення та відпочинок дітей у Любомльському районі"

КОМЕНТУВАТИ


*