Радикальна партія вирішує соціальні проблеми віддалених сіл Луцького району | ВОЛИНЬ МОЯ

Радикальна партія вирішує соціальні проблеми віддалених сіл Луцького району

В селі Садів Луцького району Волині відкрили оновлений спортивний зал в загальноосвітній школі. В сільських урочистостях взяли участь депутати Луцької районної ради від РПЛ Олександр Свирида й Олександра Лисак.

Повідомляє сайт ЛУЦЬК СЬОГОДНІ з посиланням на ЕЛЕКТОРАТ.

Село Садів – одне з найвіддаленіших в Луцькому районі. Мешкають тут працелюби – сільські фермери та одноосібники. Через те, що населений пункт віддалений, то соціальні проблеми  Садівської громади не вирішувалися роками.

«Переміни місцеві жителі відчули два роки тому, коли депутатський мандат в районній раді отримала Олександра Лисак, керівник Радикальної партії в Луцькому районі. Разом з депутатом, членом бюджетної комісії Луцької райради Олександром Свиридою вона взялася активно вирішувати соціальні питання Садівської громади. Впорядковували клуб та школу, допомагають багатодітним родинам. Уявіть, яким  до цього було покриття спортивного залу школи! Воно було вистелене частинами використаної гуми для підняття вугілля в шахтах. Протікала покрівля, потрібно було замінити старі вікна в класах на сучасні, які зберігають тепло, оновити фасад. Всі ці проблеми вирішила наша Радикальна команда в Луцькому районі»,- підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«У  Садівській козацькій  республіці завдяки фракції Радикальної партії Луцького району втілився в життя ще один план, який чекав свого часу понад 30(!) років. Разом з членом нашої депутатської фракції в Луцькій райраді  Олександром Свиридою та жителями села ми відкрили оновлений спортивний зал: світлий, просторий та сучасний, з новими вікнами, дверима, баскетбольними щитами, з надійним покриттям підлоги. В подарунок для гостей понад 50 юних козачат провели масовий запальний флешмоб, підняли патріотичних дух, подарували масу позитивних емоцій. Зичимо їм нових рекордів, височезних спортивних вершин! Козацькому роду нема переводу!» – поділилася своїми враженнями від свята  Олександра Лисак.

«Наша  партійна команда працює спільно та відповідально. Переконаний, що у цьому населеному пункті, де започаткували Садівську козацьку республіку, відтепер  збільшуватиметься і кількість  фізично загартованої молоді, адже  такий чудовий спортивний зал покращить розвиток аматорського спорту на селі, – прокоментував Олександр Свирида відкриття спортивного залу.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

ПРОКОМЕНТУЙТЕ "Радикальна партія вирішує соціальні проблеми віддалених сіл Луцького району"

КОМЕНТУВАТИ


*