Секретам успіху жінок в сучасному суспільстві навчали у РЦЗ

 Місце та роль жінки в суспільстві – одне з одвічних питань. Історично склалося так, що жінки мають значно менше можливостей, ніж чоловіки, для реалізації власних здібностей. Саме з метою підвищити рівень поінформованості щодо секретів успіху сучасної жінки суспільстві року в Ківерцівському районному центрі зайнятості відбувся семінар з гендерних питань за участі представника Ківерцівського бюро правової допомоги Віри Ольшевської  в рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я маю право!».

Повідомляє сайт КІВЕРЦІ СЬОГОДНІ з посиланням на Районний інформаційний портал.

Присутні ознайомились з видами послуг, що надаються  бюро  безоплатної вторинної правової допомоги – прийняття спадщини, стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати, поновлення на роботі, зняття з реєстрації, правові орієнтири для дитини та інше. Всі отримали інформаційні буклети з контактами Ківерцівсьського бюро правової допомоги.

Провідний фахівець з питань зайнятості Любов Мартинюк   ознайомила учасників з соціальними послугами, які можуть отримати жінки у центрі зайнятості, умовами працевлаштування та навчання, проходженням стажування та ін. Безробітні отримали поради, як стати успішною жінкою,  навчилися вірити у свої сили та бути впевненими у собі для досягнення успіху.

Не дивлячись на всі труднощі, що підстерігають жінку на дорозі до успішної кар’єри, історія знає величезну кількість прикладів, коли жінки не просто робили успішну кар’єру але і ставали легендами.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)