Селищна рада проводить конкурс із покращення благоустрою Іванич

Іваничівська селищна рада для покращання умов проживання у багатоповерхівках та облаштування прибудинкових територій, заохочує жителів селища до написання проектів, виділяючи переможцю до 10-ти тисяч гривень.
Повідомляє сайт ІВАНИЧІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Буг.

 Перший етап конкурсу ми оголосили у червні, 7-го липня комісія визначила переможця. Ним стало об’єднання співвласників багатоповерхових будинків на вулиці Грушевського, 29 з проектом “Зразковий двір”. Вартість проекту склала 18 тисяч гривень. Але, відповідно до умов конкурсу, максимальний розмір гранту – 10 тисяч. І обов’язковим є співфінансування власним коштом або коштом своїх партнерів. Тож переможці отримали сертифікат на суму 10 тисяч гривень, які вони використають на придбання матеріалів для облаштування прибудинкової території, решта фінансів і виконання робіт – це уже внесок самих мешканців– розповідає селищний голова Федір Войтюк.

Селищна рада оголосила другий набір конкурсу проектів. Відбір конкурсних заявок проводиться з 11 – го по 28 липня. У ньому можуть взяти участь громадські організації, громадські об’єднання, об’єднання співвласників багатоповерхових будинків, інші організації, які мають статус юридичної особи та є неприбутковими (крім політичних партій).

“На майбутнє селищна рада розширятиме такий досвід, чим планує залучати мешканців селища, громадськість до співпраці, до участі їх у справах громади, визначення пріоритетів розвитку Іванич загалом”, – додає селищний голова.

Оголошення переможця конкурсу відбудеться 2-го серпня.

Джерело:  ІВАНИЧІ СЬОГОДНІ 

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)