Старовижівський район готується до проведення урочистих заходів

26 вересня, заступник голови районної державної адміністрації Петро Філюк провів засідання організаційного комітету з цього приводу.

Повідомляє сайт СТАРА ВИЖІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

В ході обговорення визначено формати проведення низки заходів, обговорювалися пропозиції щодо залучення громадськості, школярів до відзначення Дня захисника України, патріотичного виховання молоді на прикладах подвигу захисників Вітчизни та визначено відповідальних осіб під час проведення районних урочистостей.

Особливу увагу слід приділити учасникам АТО, демобілізованим та сім’ям загиблих. Було надано доручення відповідним структурним підрозділам щодо напрацювання пропозицій до сценарію, номерів художньої самодіяльності, засідань круглих столів та зустрічей з учасниками антитерористичної операції та їх сім’ями.

Заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк наголосив, що відзначення в районі Дня захисника України має відбутись на високому патріотичному рівні і цьогоріч в рамках заходів потрібно гідно вшанувати учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, ветеранів війни, членів сімей загиблих воїнів, борців за незалежність України усіх поколінь.

Нагадаємо, День захисника України — державне свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец