Стартувала «Зимова агрошкола» на Іваничівщині

14 листопада у Іваничівському районному центрі зайнятості розпочали цикл навчальних семінарів для жителів сіл Іваничівщини 10 сезону «Зимової агрошколи».

Повідомляє сайт ІВАНИЧІ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Захід на тематику: «Основи вирощування, реалізації та переробки ягід полуниці та малини» проводив керівник ФГ «Велес» Андрій Міндзя який є одним з успішніших сільських господарників, в галузі ягідництва, що згуртовує біля себе таких же активних людей зацікавлених у розвитку ягідництва як вигідного виду зайнятості на селі. Керівник господарства уже 6 років поспіль є активним практиком-консультантом «Зимової агрошколи». Його розповіді завжди цікавлять слухачів, бо вони базуються на реальній практиці простого хлопця із села, який після закінчення аграрного університету задумав розпочати саме такий вид діяльності. з труднощами та перспективами вирощування саме ягід полуниці та малини на Україні.

Зустріч відбувалась у жвавому спілкуванні безробітних з консультантом-практиком, який поділився із слухачами досвідом започаткування вирощування ягід, перевагами вирощування саме ягід полуниці та малини на Іваничівщині та в Україні. Слухачі отримали інформацію щодо приватних підприємств, Нововолинська, Володимир-Волинського та Горохівського району, які закупляють ягоди, на зберігання та переробку та щодо програм підтримки дрібного с/г виробника державою. Андрій Міндзя наголосив на ефективності об’єднання сільськогосподарських одноосібників у кооперативи, залежно від виду діяльності.

На завершення заходу зацікавлені учасники заходу обмінялись телефонами із фермером для подальшого спілкування щодо можливостей співпраці.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)