Свято-Покровський храм селища Іваничі відсвяткував 20-річчя

5 листопада у Свято-Покровському храмі Української православної церкви Київського патріархату в селищі Іваничі відбулася урочиста архієрейська Літургія з нагоди 20 – ої річниці з Дня його відкриття. Очолив її єпископ Володимир – Волинський і Турійський Матфей.

Повідомляє сайт ІВАНИЧІ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Після завершенння святої Літургії єпископ Матфей привітав усіх прихожан церкви, гостей із престольним святом ікони Казанської Божої Матері та 20 – річчям відкриття Свято – Покровського храму і освячення престолу та вручив настоятелю Свято – Покровської церкви отцю Андрію благословенну архієрейську грамоту з нагоди 20 – ої річниці храму, таку ж грамоту з рук єпископа Матфея отець Андрій отримав з нагоди 25-річчя свого священничого служіння.

З словами вітань до присутніх звернулась заступник голови райдержадміністрації Людмила Войтович та вручила від імені голови райдержадміністрації Лілії Кревської вітальну адресу з нагоди ювілею храму.

«Добре відомо, яких моральних зусиль, витримки і наполегливості, сердечної щедрості, християнського миролюбства вимагає Ваша відповідальна діяльність на благо українського народу. У цей нелегкий час Ви несете людям слово Боже, робите все можливе для їх духовного збагачення. Ви здійснюєте вагомий внесок у справу відродження духовних і утвердження християнських цінностей, ведете людей до спасіння, проповідуючи їм слово Боже.

Бажаю Вам міцного здоров’я, милості та ласки Божої! Хай Вседержитель зміцнить Ваші душевні і тілесні сили для подальшого ревного служіння на благо нашої України!»

А також Людмила Миколаївна привітала настоятеля протоієрея Андрія, який відзначав 25-річчя священичого служіння та вручила Лист вдячності.

«Ваша щирість, мудрість, відкритість та благодатний дар викликають почуття великої вдячності Ваших прихожан в районі, а подвижницька церковна діяльність по відродженню духовних цінностей суспільства – віри, злагоди, милосердя і любові – наше визнання і шану.

Бажаю Вам і надалі залишатися прикладом служіння Богу та Україні.

Хай береже Вас Господь та посилає сили і наснаги на звершення всіх Ваших добрих дій».

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)