У Ківерцях відбулось свято подяки

24 жовтня  2017 року на міському стадіоні Ківерців християни релігійних конфесій міста церков «Віфлеєм» та «Спасіння» у рамках відзначення 500-річчя Реформації в Україні відзначали День подяки.

Повідомляє сайт КІВЕРЦІ СЬОГОДНІ з посиланнямна сайт РДА.

На початку свята для дітей організували ігри та розваги.

Розпочали урочистості промовами духовні наставники релігійних громад – пастор церкви ЄХБ «Віфлеєм» Олександр Троцюк та пастор церкви християн віри Євангельської  «Спасіння» Василь Гламазда.

Від імені  голови районної державної адміністрації Валерія Ткачука присутніх привітала зі святом  заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Яна Церкевич.

«День подяки – це свято віри і надії, – зазначила Яна Володимирівна. – Воно покликане відродити прадавні традиції українців дякувати Богові за його милість та благодать».

До вітань долучився міський голова Володимир Жгутов. Він висловив надію, що такі Дні подяки стануть у місті традиційними та побажав ківерчанам і гостям міста міцного здоров”я та Божої благодаті.

Також організували збір коштів для двох діток із Ківерцівщини. Денису Назарчуку майже 3 роки. Йому діагностували аномалію розвитку кистей обох рук у вигляді тотальної синдактирії. Цей страшний діагноз означає, що всі пальчики на руках цієї дитини зрослі і їх потрібно оперативно роз’єднувати. Сергію Мельнику 11 років. В нього важкий діагноз – хронічна ниркова недостатність. Ліва нирка цієї дитини не працює, а права функціонує лише на 40 %. За рекомендацією лікарів йому потрібна донорська заміна нирки.

На святковому концерті звучали духовні пісні, християнська поезія, молитви подяки у виконанні творчих колективів, гурту «Бет-Єл» та окремих виконавців.

Також бажаючі мали нагоду ознайомитись з  виставками християнської літератури, декоративно-ужиткового мистецтва, народних умільців ЦДЮТ. Молодь пригощала усіх охочих смачною випічкою, солодкою ватою та поп- корном. А від міської ради краян частували гарячим кулішем.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец