У Ковелі не вистачає коштів на інсулін

Про це йдеться у депутатському запиті Сергія Слабенка.
“ Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання безкоштовно забезпечує інсулінами жителів міста Ковеля та Ковельського району, кошти на який передбачені як субвенція з державного бюджету.
Станом на 01.09.2017 року, кошти виділені для забезпечення інсулінами хворих на цукровий діабет, згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 року №239 “Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну” в сумі 949,3 тис.грн  використані за період з травня по 15 серпня 2017 року на 68,9%, або на 654 тис.гривень. Залишок до кінця року становить 295,3 тис.грн, що дозволить забезпечити хворих інсулінами терміном 1 місяць, тобто до 15 вересня 2017 року.

Повідомляє сайт КОВЕЛЬ СЬОГОДНІ з посиланнямна сайт обласної ради.

Адміністрація Ковельського МТМО вже звернулася листом з проханням виділити додатково 1106,2 тис.грн  на придбання препаратів інсуліну до управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації, а фінансове управління виконавчого комітету Ковельської міської ради до департаменту фінансів Волинської ОДА.“
Сергій Слабенко  на прохання Ковельського міського голови вирішив озвучити свій запит задля вирішення  проблеми та недопущення соціальної напруги серед інсулінозалежних жителів Ковельщини. Запит адресовано керівництву області. Депутат просить  повідомити про запланований річний розмір фінансування безкоштовного забезпечує інсулінами жителів міста Ковеля та Ковельського району, а також про заплановані  заходи виходу з ситуації.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец