У Ковелі відбудеться ряд заходів до Міжнародного дня інвалідів

Відбулось засідання організаційного комітету з підготовки і проведення у Ковелі Міжнародного дня інвалідів, яке провів заступник міського голови Ігор Прокопів.

Повідомляє сайт КОВЕЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт міської ради.

Заплановано ряд заходів з 28 листопада по 5 грудня в міських осередках громадських організацій, які опікуються людьми з особливими потребами. Члени оргкомітету внесли свої пропозиції та побажання щодо надання матеріальної допомоги, організації благодійних обідів та «солодких» столів.

Зокрема, у відділенні стаціонарного догляду терцентру соціального обслуговування заплановано вечір-зустріч «Струни душі».

У Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбудеться захід «Від серця до серця» та міський конкурс малюнка «Змалюю світ своїми кольорами». Виставки творчих робіт дітей з обмеженими можливостями пройдуть також в навчальних закладах міста.

30 листопада – «День відкритих дверей» в громадській організації «Реабілітаційний центр» та презентація картин вихованців.

Працівники територіального центру соціального обслуговування обстежать матеріально – побутові умови проживання інвалідів, що опинилися в складних життєвих обставинах. Їм буде надано матеріальну допомогу. Одинокі інваліди, які обслуговуються територіальним центром, отримають продуктові набори.

В громадських організаціях буде проведено збори з нагоди Міжнародного дня інвалідів, благодійні обіди, зустрічі з мистецькими колективами міста і району.

Відбудуться спортивні заходи за участю осіб з обмеженими фізичними можливостями.

В навчальних закладах – «уроки доброти», години спілкування. У шкільних бібліотеках – виставки літератури «Навчи своє серце добру».

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)