У Луцьку проведено рейд

В ніч з 18 на 19 серпня 2017 року робочою групою з контролю за дотриманням законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства та сфери надання послуг було проведено рейд щодо дотримання рішень Луцької міської ради від 20.04.2011 №9/23 “Про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів” (зі змінами) та від 23.12.2008 № 33/5 “Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Луцька” (зі змінами).

Про це повідомляє сайт ЛУЦЬК СЬОГОДНІ з посиланням на сайт міської ради.

Під час рейду перевірено 9 об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери надання послуг (в т. ч. комп’ютерних клубів, інтернет-кафе, букмекерських контор та закладів державних лотерей), виявлено 2 факти порушення режиму роботи закладами національної лотереї “Спорт-лото”.

Порушення зафіксовано працівниками управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради, департаменту муніципальної варти Луцької міської ради та правоохоронних органів.

За фактами порушення норм вищезазначеного законодавства було винесено постанову по справі про адміністративне правопорушення на адміністратора закладу національної лотереї “Спорт-лото” (вул. Електроапаратна, 2 г) та повторно протягом року складено протокол про адміністративне правопорушення на оператора закладу національної лотереї “Спорт-лото” (просп. Відродження, 4).

До Луцької ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області направлено лист з вимогою проведення перевірки закладу на просп. Відродження, 4 щодо використання праці необлікованих найманих працівників.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)