У Любешівському районі планують побудувати спортивний комплекс

Днями голова райдержадміністрації Олег Кух провів робочу нараду з начальником відділу освіти, молоді та спорту Любешівської райдержадміністрації Василем Іллічем. Головною темою для обговорення було будівництво спортивного комплексу у селищі.

Повідомляє сайт ЛЮБЕШІВ СЬОГОДНІ з посилання на РДА.

На даний час вже проведено процедуру державних закупівель щодо визначення переможця для виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво спортивного комплексу по вул. Незалежності, 39, смт Любешів Волинської області. Станом на 01.10.2017 року забезпечено виконання геодезичних та інженерно-геологічних робіт під дане будівництво та погоджено для подальшої роботу план-схему спортивного комплексу. Підприємством «КДС», відповідно до договірних умов, до завершення 2017 бюджетного року буде видано у повному обсязі проектно-кошторисну документацію.

Даним проектом передбачено спорудження спортивної зали розміром 18*30 м, зали для важкої атлетики (76,4 м²), зали для занять аеробікою (69,9 м²), зали для боксу (99,8 м²), адміністративних приміщень, медичного кабінету, роздягалень, санітарних кімнат та інших приміщень, відповідно до державних норм та стандартів.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)