У Любешівському районі провели конкурс

Під такою назвою сьогодні в районному Будинку культури пройшов І районний конкурс професійної майстерності серед працівників сільських клубних закладів. Конкурс відбувся за ініціативи відділу культури райдержадміністрації спільно з районним Будинком культури, відповідно до указу обласного управління навчально-методичного центру.

Повідомляє сайт ЛЮБЕШІВ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Задля обміну досвідом та підвищення престижу професії працівників культури, у конкурсі взяли участь професіонали своєї справи, які продемонстрували культурну спадщину, традиції, обряди та історію свого села.

Загалом, у конкурсі взяли участь вісім завідувачів клубних установ з сіл Любешівська Воля, Судче, Селісок, Бірки, Люб’язь, Лахвичі, Залізниця, Ветли. За підсумками конкурсної програми, першість воборов Андрій Поліщук – художній керівник Будинку культури с. Залізниця, друге місце зайняла завідувач клубу с. Селісок Світлана Філозоф,  а третю сходинку – директор Будинку культури с. Люб’язь Світлана Музика. Переможці були нагородженні грамотами та цінними подарунками. Володарі першого і другого місць вже в жовтні будуть представляти Любешівський район на ІІ етапі конкурсу в м. Камені-Каширському.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец