У Любомлі асфальт ламають голими руками

У Любомлі дорогу державного значення ремонтують абияк: з легкістю можна відламати шмат асфальту руками та встромити пляшку в “новому” покритті шляху, пише ЛЮБОМЛЬ СЬОГОДНІ.

Довгоочікуваний поточний ремонт двох вулиць у Любомлі, які є частиною автомобільної дороги державного значення Піща-Шацьк-Любомль-Володимир-Волинський-Павлівка-Горохів-Берестечко, стартував 15-го вересня. Однак роботою фірми-виконавця жителі міста вже незадоволені.

Тендер на проведення поточного ремонту цієї дороги виграла приватна фірма із Турійська «Аміла». Торги відбувалися ще у липні. Роботи розпочались із суттєвим запізненням.

Наразі покриття “відремонтованої” ділянки шляху вже нагадує легкі хвилі моря під поривами бризу. Здалеку помітне ямчасте пасмо на місці лінії з’єднання сторін проїжджої частини дороги.

Й справді, ми з легкістю встромили скляну пляшку в нове покладене покриття. Правда, ризикнули поекспериментувати при активному русі автомобілів лише поблизу узбіччя дороги. До того ж, не так складно було й розкришити руками засохлий асфальт.

До речі, на ремонт вулиць Брестської та Володимирської із казни міста передбачили кошти у розмірі 500 тисяч гривень. Таку суму виділили і з обласного бюджету. Держава ж перебачила близько семи мільйонів гривень.