У Маневичах люди місяцями не можуть потрапити до нотаріуса

Депутат обласної ради Людмила Кирда озвучила на сесії запит до начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області щодо введення посади державного нотаріуса на постійній основі у Маневицькому районі.

Повідомляє сайт МАНЕВИЧІ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт обласної ради.

Вона повідомила, що на постійній основі державний нотаріус не працює в Маневичах упродовж  кількох років.  Аби задовольнити потреби жителів району та селиша раз у тиждень  приїздить нотаріус з Любешівського району.

“Державний нотаріус потрібен у Маневицькому районі по тій причині, що більшість жителів мають статус потерпілих внаслідок ЧАЕС, а відповідно і пільгу по сплаті державного мита.

Відсутність державного нотаріуса створює напругу серед жителів. Адже для того, щоб оформити спадщину чи інші нотаріальні дії, потрібно займати чергу вночі. Оскільки люди, які мають намір скористатись послугами нотаріуса є здебільшого похилого віку, як наслідок місяцями не можуть потрапити до нотаріуса”, — пише у запиті депутат.

Людмила Кирда закликає не допускати    порушення законних прав та інтересів жителів   і призначити  в Маневицький  район державного нотаріуса, який працюватиме на постійній основі.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец