У Маневичах відбулися “особливі” змагання

24 вересня в селищі Маневичі відбулися V відкриті районні змагання серед осіб з обмеженими фізичними можливостями «Дорога до власних перемог». Метою змагань є залучення осіб з обмеженими фізичними можливостями до занять фізичною культурою і спортом, як ефективного засобу реабілітації, зміцнення здоров’я.

Повідомляє сайт МАНЕВИЧІ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт районної ради.

Організаторами виступили – Маневицька районна громадська організація інвалідів «Довіра», сектор у справах молоді та спорту Маневицької райдержадміністрації, Волинський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Участь у змаганнях взяли спортсмени із Луцька Володимир-Волинська, Нововолинська, Горохіва, Любешова, Камінь-Каширська, Рожища та Ковельського району.

Команда із Ковельщини була представлена у складі: Володимира Кравчука, Володимира Лисюка, Бориса Паталія, Олександра Абрамчука, Богдана Сметюха.

Свої вміння учасники змагань демонстрували в таких видах спорту дартс, бочче, стрільба із пневматичної гвинтівки, баскет.

За підсумками змагань  Володимир Лисюк зайняв І-ше місце у дисципліні баскет, ІІІ-тє місце у дисципліні дартс; Борис Паталій та Богдан Сметюх зайняли ІІ-ге місце у змаганнях з гри в бочче. Варто зазначити, що спортивне знаряддя для гри в бочче було надане в рамках проекту проекту Vol Kov Tur «Щодо сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні» Міжнародної організації з міграції, який реалізовує Ковельська районна рада разом з Турійською районною радою та Володимир-Волинською міською радою.

Після повернення зі змагань голова ГО «Добродія в дії» Володимир Кравчук, висловив вдячність за сприяння в організації поїздки депутату районної ради Анатолію Корнійчуку.

Бажаємо спортсменам ще більше перемог та нових успіхів!

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец