У Нововолинську руйнується школа

До  депутатів обласної ради Алли Лісової та Валерія Курстака звернувся колектив працівників і батьків учнів Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 міста Нововолинська з проханням допомогти в подальшому проведенні капітального ремонту фасаду приміщення учбового закладу на умовах співфінансування. “Причина – його аварійний стан, про що свідчить технічний висновок фахівців, які зазначили, що будівля внаслідок   руйнування несе реальну загрозу. Тому потрібно негайно приймати міри.

Повідомляє сайт НОВОВОЛИНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на сайт обласної ради.

Варто зазначити, що при допомозі батьків, спонсорів та колективу вдалося усунути найбільш критичні, аварійні місця. А завдяки виділеним з обласного та з міського бюджету коштам зроблено перші вагомі кроки в цьому напрямку, освоївши більш як 600 (шістсот) тисяч гривень. На одному з двох корпусів демонтовано стару облицювальну плитку, замінено четверо вхідних дверей та одинадцять вікон. Розпочато ремонт частини фасаду біля центрального входу з термомодернізацією стін, ремонт сходів та облаштування пандуса. Однак, згідно із кошторисом, для завершення всіх необхідних робіт потрібно ще близько трьох мільйонів гривень.

Просимо вас виділити частину коштів, аби не зволікати з ремонтом, адже це – безпека наших дітей”, – пишуть депутати в запиті до керівників області, підтриманому більшістю.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец