У Рожищі піклуються про те щоб діти були в теплі

Дитина має шанс досягти вершин успішності не лише завдяки своїм природним здібностям, а й за умови всебічної підтримки та піклування оточуючого світу: родини, суспільства та держави.

Повідомляє сайт РОЖИЩЕ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Приємно відчувати, що в наш непростий час існують люди, яким не байдужа доля підростаючого покоління. Адже ставлення до дітей – міра духовної гідності людини. Держава, яка не піклується про дітей не заслуговує на майбутнє. Країна, в якій діти зростають в любові та щасті, приречена на розвиток і процвітання
Завдяки субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та коштів районного бюджету учні та вихованці закладів освіти с.Пожарки та Крижівка цієї зими будуть з теплом. Адже у Пожарківській школі завершено будівництво нової котельні та встановлено два сучасних твердопаливних котли, а у Крижівській – встановлено другого додаткового твердопаливного котла.

Для будівництва нової котельні закладам освіти с.Пожарки – школи та садочка було виділено 1445,0 тис грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та 47,2 тис. грн.. з районного бюджету. Будівельні роботи зі спорудження стін будівлі та встановлення котлів розпочали у листопаді минулого року, а завершилися перед початком опалювального сезону. І вже сьогодні учні та вчителі школи с.Пожарки мають змогу переконатися у перевагах роботи нової котельні. Раніше приміщення обігрівали застарілі котли, що мали малу потужність, через це у класних кімнатах і коридорах було недостатньо тепло. А ось нові котли значно потужніші й добре обігрівають великі приміщення школи, чим забезпечують комфорт та належні умови перебування як для учнів та вчителів, так і для відвідувачів закладу. Окрім того, створено європейські умови праці для працівників котельні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)