У Шацькому районі відбулись туристичні змагання

14-16 вересня 2017 року на базі “Дитячий табір “Супутник” (с. Світязь) пройшли обласні туристичні змагання серед працівників освіти за участю заступника голови Шацької райдеражміністрації Бугайчука Володимира Віталійовича. Організаторами змагання стало управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, обласна організація профспілки поацівників освіти і науки та Центр туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки облдержадміністрації.

Повідомляє сайт ШАЦЬК СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

У змаганнях взяли участь 32 команди – понад 230 освітян з різних районів та міст Волині, які були поділені на три групи: “А” ( збірні команди з числа педагогічних працівників );  група “Б” ( збірні команд працівників управлінь освіти, відділів освіти); група “В” ( збірні команди працівників установ навчальних закладів обласного підпорядкування, вищих навчальних закладів та ВІППО.

Команда відділу освіти, молоді та спорту Шацької райдержадміністрації змагалася в категорії “Б”.

Програма змагань для збірних команд групи “Б” включала: – командні змагання (естафета) зі спортивного орієнтування; – командні змагання з пішохідного туризму на дистанції “Смуга перешкод”; -комбіновані змагання з велосипедного та водного туризму. Загальне місце з 13 команд відділ освіти, молоді та спорту – 9!

Крім того, брали участь у конкурсі кашоварів та творчому конкурсі. У конкурсі кашоварів зайняли почесне І місце.

VI місце за комбіновані змагання з велосипедного та водного туризму.

Управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації висловив подяку за високий професіоналізм та активне сприяння в організації та проведенні обласних туристичних змаганнях серед працівників освіти голові Шацької райдержадміністрації Голядинцю Василю Володимировичу, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Єрофєєвій Людмилі Степанівні та т. в. о. директора Шацького національного природного парку Цвиду Віталію Івановичу.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец