У Шацькому районі відзначили кращих працівників бібліотек

1 жовтня в країні відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Це свято започатковане Указом Президента України 14 травня 1998 року.

29 вересня із професійним святом бібліотечних працівників привітали і в Шацькій центральній районній бібліотеці.

Повідомляє сайт ШАЦЬК СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Лунали слова вдячності та подяки за невтомну працю від заступника голови райдержадміністрації Володимира Бугайчука, голови районної ради Сергія Карпука та начальника відділу культури райдержадміністрації Оксани Юхимюк.

«Бібліотека – країна книжок, дитячих мрій та науки. І хоча конкуренцію бібліотеці в наш час створює інтернет, книжка залишається основним джерелом знань. Праця бібліотекаря потрібна і важлива для суспільства, адже саме Ви є хранителем книг, зберігаєте знання та культурну спадщину, сприяєте підвищенню ерудиції населення. Я щиро вітаю Вас, бажаю здоров’я, наснаги до роботи та вдячних читачів», – зазначив Володимир Бугайчук.

Кращому працівнику бібліотеки району заступник голови райдержадміністрації вручив почесну грамоту.

Продовжив вітати бібліотечних працівників голова районної ради Сергій Карпук.

«Часто Вам доводиться працювати у складних умовах, не завжди оновлюється книжковий фонд, але Ви вперто працюєте над тим, щоб кожен охочий мав доступ до знань, підтримуєте дружню і теплу атмосферу в бібліотеці. Нехай у Вашій бібліотеці завжди буде багато читачів, які люблять, а головне – бережуть книги», – зауважив Сергій Вікторович.

Після урочистостей для бібліотекарів та гостей свята відбувся невеликий святковий концерт від працівників будинку культури, народного ансамблю «Веретено» та Максима Веремчука.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец