У Старовижівському районі триває підготовка до відзначення Дня гідності

14 листопада, заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк провів засідання організаційного комітету  щодо відзначення в районі Дня Гідності і Свободи. Під час засідання обговорили підготовку заходів з метою гідного відзначення річниць початку доленосних для України подій – Помаранчевої революції та Революції Гідності.
Повідомляє сайт СТАРА ВИЖІВКА СЬОГОДНІ з посиланянм на сайт РДА.
 Так, проведення основного заходу заплановано на 21 листопада.  Цього дня, о 14.00 год. в районному будинку культури відбудеться тематичний захід за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичних партій та громадських організацій, молоді та учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013  -2014 роках.
У День Гідності та Свободи на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій району буде вивішено Державні Прапори України. У храмах відбудуться Богослужіння за Україну та український народ.
В населених пунктах району проводитимуться тематичні заходи з покладанням квітів до пам’ятних знаків та місць поховань борців за незалежність України, волинян, які загинули під час Революції Гідності та антитерористичної операції.
Окрім того, протягом листопада у навчальних закладах, закладах культури будуть організовані тематичні виставки, презентації, демонстрування документальних фільмів про події на Майдані, інформаційні та мистецькі заходи з метою віддання шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави під час Помаранчевої революції та Революції Гідності.