У центральній частині Ковеля ведеться реконструкція тротуарів

У Ковелі тривають роботи з благоустрою.

Повідомляє сайт КОВЕЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт міської ради.

У ці дні розпочато реконструкцію тротуару на вулиці Незалежності (від Театральної до площі Героїв Майдану). З міського бюджету на це спрямовано 1 мільйон 450 тисяч гривень. Роботи виконує луцька фірма ТзОВ «Бетон Брук Сервіс».

Як зазначає начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук, погодні умови не позначаться на якості. За його словами, підрядник зобов’язався завершити вкладання бруківки оперативно, аби менше створювати незручностей для ковельчан та гостей нашого міста.

ТзОВ «ВИШКІВ-БРУК» такі ж роботи виконує на вулиці Міцкевича. З міського бюджету на облаштування тут тротуару виділено 150 тисяч гривень.

Андрій Стернічук каже, що на цьому тижні бригада приступить до ремонту прибудинкової території на Заводській, 7. Якщо на початку року у Ковелі планували провести благоустрій трьох дворів – 40 років Перемоги, 15, Грушевського, 5 та на Володимира Кияна, 74 (роботи виконані), то перевиконання дохідної частини бюджету дозволило доповнити цей список.

567 тисяч гривень з місцевої казни буде використано на встановлення нових бордюрів, викладання бруківкою пішохідних доріжок, стоянки для автомобілів на Заводській, 7. А ще на цій прибудинковій території вирішиться питання водовідведення дощових і талих вод.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)