У Володимирі-Волинському обговорили бюджетні питання

26 червня відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району.

Про це пише сайт ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ СЬОГОДНІ з посиланням на Володимир-Волинську районну раду.

На засіданні депутати прийняли рішення про делегування повноважень в сфері охорони здоров’я Володимир-Волинській міській раді на 2018 рік, про Порядок використання коштів районного бюджету на знищення борщівника Сосновського в 2017 році та затвердили Програму покращення функціонування Центру обслуговування платників Володимир-Волинської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області на 2017-2018 роки.

Внесли зміни районні обранці до Порядку надання та використання коштів районного бюджету для надання дотації власникам особистих селянських господарств, які утримують три і більше корів та до рішення районної ради від 16 грудня 2016 року №8/16 “Про районний бюджет на 2017 рік”.

Також члени комісії затвердили  план роботи районної ради на ІІ півріччя 2017 року, звіт про виконання районного бюджету за перший квартал 2017 року та Програму розвитку місцевого самоврядування у Володимир-Волинському районі на 2017-2020 роки.

На засіданні комісії депутати обговорили та підтримали рішення про створення загальноосвітнього опорного закладу,про встановлення надбавки за вислугу років заступнику голови районної ради та про звернення депутатів Володимир-Волинської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та народного депутата України Гузя І.В. щодо перерозподілу рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів у частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування.

Джерело:  ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ СЬОГОДНІ.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:
Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера
Полтавські пацани рвуть мережу
Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым
Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции
Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми
Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)