В Іваничівському районі збільшать заробітню плату?

27 лютого під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Людмили Войтович відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. Про це пише сайт ІВАНИЧІ СЬОГОДНІ з посиланням на Іваничівську районну раду.

З інформацією про виконання п.3 розпорядження голови облдержадміністрації від 01.02.2017 №43 «Про утворення міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати» виступив начальник відділу оплати праці, трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Кулініч, який зазначив, що департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації надано перелік підприємств, установ і організацій району, які згідно даних головного управління статистики у Волинській області не забезпечили рівень законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати, відповідно до поданих звітів за січень 2017 року: ТЗОВ Торговий Дім «Поліхім», Виробниче управління житлово-комунального господарства Іваничівської селищної ради, Іваничівський центр первинної медико-санітарної допомоги, Морозовичівська сільська рада.

Управлінням соціального захисту населення на дані підприємства, установи направлено лист, щодо надання пояснень такого нарахування заробітних плат.

При наданні даних Іваничівським відділенням Володимир-Волинської ОДПІ та Нововолинсько-Іваничівським об’єднаним управління Пенсійного фонду України у Волинській області, щодо підприємств і організацій району, які у січні 2017 року не дотримувались мінімальних гарантій буде проведено відповідну роботу

Забезпечено постійний моніторинг з своєчасної виплати заробітної плати.

Станом на 01.01.2017 року заборгованість із виплати заробітної плати становила 36,7 тис. грн  (Відокремлений підрозділ санаторій «Шахтар»). Станом на 01.02.2017 року заборгованість відсутня. До відома станом на 01.02.2016 року заборгованість становила 223,6 тис. грн.

Заступник голови РДА дала доручення провести порівняльний аналіз забезпечення виплат мінімальної заробітної плати підприємствами та організаціями району у грудні 2016 та січні 2017 року та вжити заходів для виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 01.02.2017 №43.