В Іваничівському центрі зайнятості відбувся семінар “Людина не товар”

В рамках всеукраїнської інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми  у Іваничівському  районному центрі зайнятості  1 серпня 2017 року відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції,торгівлі людьми,експлуатації дитячої праці»  під гаслом «Людина НЕ товар».

Повідомляє сайт ІВАНИЧІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт БУГ.

Трудова міграція пов’язана з переміщенням людей у пошуках роботи. Торгівля «живим товаром», яка набирає щораз ширших масштабів і більше жорстоких форм, охопила більшість країн світу і стала злочинним прибутковим бізнесом. Ця проблема є надто актуальною і для України. Зростання рівня міграції громадян України за кордон з метою працевлаштування значно підвищило рівень ризику стати жертвою торгівлі людьми. Коли ми чуємо про торгівлю людьми,примусову працю,рабство,нелюдські умови праці то нам здається, що все це – міф,але нажаль це правда.

Учасникам заходу продемонстровано відеофільм «Життя на продаж». В цьому фільмі представлялись реальні події із життя українських мігрантів – шукачів кращої долі. Із побаченого видно, що до країн, в яких процвітає торгівля людьми, належать Росія, Польща, Туреччина …

Якщо людина проінформовано то вона вже – захищена. Потрібно тільки дослуховуватися до порад аби не стати наживою. Саме тому, шукачам роботи детально розповіли про порядок в’їзду-виїзду громадян України за кордон та  консульський захист людей. Присутні підтримали гасло «Людина НЕ товар» пообіцявши бути обережними.

Джерело: ІВАНИЧІ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                                                          

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)