В Рожищі відзначили День Гідності та Свободи

13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи. Саме цього дня, 21 листопада чотири роки тому на Майдан Незалежності у Києві вийшли люди, обурені рішенням Кабінету Міністрів України призупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Спочатку на мітинг прийшла невелика кількість людей, проте згодом їх ставало дедалі більше. Кількість мітингувальників зросла після жорстокого розгону студентів вночі 30 листопада 2013 року.  Після кривавих подій тієї ночі демонстранти облаштували наметове містечко, яке влада неодноразово пробувала ліквідувати.

Повідомляє сайт РОЖИЩЕ СЬОГОДНІ з посиланям на РДА.

Протистояння влади та народу назвали Євромайданом. По всій Україні пригадують ті трагічні події та вшановують людей, які брали в них участь. В Рожищенському районі з цієї нагоди відбулися тематичні заходи.

Голова райдержадміністрації Інна Гайворонська, керуючий справами районної ради Анатолій Матвійчук,  заступник міського голови Віталій Поліщук вшанували хвилиною мовчання, поклали квіти до меморіальних дощок та пам’ятних знаків загиблим на Майдані та в зоні АТО героям.

В районному домі «Просвіта» мешканці та гості міста, а також представники районної влади мали нагоду відвідати вечір-реквієм «Вічно живи, Україно моя!» Зі сцени до присутніх звернулася голова райдержадміністрації Інна Гайворонська.

– Революція Гідності – це доказ того, що український народ зламати неможливо. Гідність та бажання отримати свободу протягом всієї української історії – питома риса українців. А гідність – цінна риса кожного громадянина. Вірю, що життя, які віддали хлопці на сході України за нашу свободу – не марні. Ми повинні пам’ятати та подбати про кожного, хто захищав нас на Майдані та в зоні АТО, – зазначила Інна Гайворонська.

Представники районної влади вручили учасникам АТО, які були полонені або отримали інвалідність під час бойових дій, та матерям загиблих військовослужбовців іменні сертифікати на річну передплату громадсько-політичної газети «Наш край». Далі присутні мали змогу відтворити в пам’яті хронологію подій на Майдані, переглянувши кінохроніку та тематичну інсценізацію. Також в фойє РД «Просвіта» можна було переглянути виставку дитячих малюнків з нагоди Дня Гідності та Свободи.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)