Вихованці Будинку школяра підготували подарунок для військовослужбовців

На якнайшвидше повернення додому військовослужбовців 14 окремої механізованої бригади чекали не лише їх рідні та друзі. Про щасливе повернення наших солдат щодня мріяли й маленькі жителі району. Вони не лише писали листи підтримки та надсилали свої малюнки у зону проведення антитерористичної операції Героям-захисникам, а й підготували подарунок з нагоди їх повернення.

Повідомляє сайт ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

Вихованці гуртків “Образотворче мистецтво”  та “Моделювання іграшки-сувеніру” районного Будинку школяра Богдан Серпухов, Діана Вихватенко й Вікторія Жила (керівники Сітлана Литвинчук,  Валентина Серпухова і Олена Смаль) виготовили ляльку-мотанку – Берегиню роду  для наших воїнів.

До слова, лялька-мотанка- це оберіг родини й Роду, могутній  магічний  талісман, дух наших предків. Головне її призначення – берегти душу свого власника від усякого зла та нечистих помислів. Лялька «Берегиня» – популярний різновид мотанок, якій  замість обличчя намотували хрест, що утворює вертикаль (духовність) та горизонталь (земне життя).

– Хрест у колі замість обличчя – солярний знак – модель нашої світобудови, глибинний символ зародження життя й родючості, продовження й збереження роду, зв’язку між минулими та майбутніми поколіннями, – зазначила у розмові директор районного Будинку школяра Наталія Бучковська. – Цієї  традиції  при  її виготовленні  дотримувалися і ми,  вкладаючи  у  неї свою енергетику, програмуючи на добро.

І от, користуючись нагодою, вихованці РБШ, передали її нашим військовим, щоб цей оберіг захищав їх, як під час проведення АТО, так і в мирні дні.

Нехай цей оберіг дасть змогу кожній родині дочекатися додому своїх синів і дочок, батьків, матерів, сестер, братів, чоловіків, коханих. Хай Україна процвітає  і, нарешті,  мир і спокій  запанує  у нашому спільному  домі, на нашій землі.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)