Волинян запрошують на стажування до США

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, запрошує до участі в новій програмі бізнес стажування для фахівців з України за напрямком «Енергоефективність та відновлювальні джерела енергії в цивільному і комерційному будівництві».

Термін стажування у США: з 27жовтня по 17 листопада 2018 року.

Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 13 липня 2018 року.

Для участі у Програмі стажування запрошуються:

будівельні компанії, які займаються цивільним і комерційним будівництвом; спеціалісти, які приймають технічні та фінансові рішення в компанії (головні інженери, керівники проектів); асоціації постачальників і виробників будівельних матеріалів.

Між іншим, у програмі братимуть участь компанії з Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану і України.

Вимоги до кандидатів:

значний досвід роботи в даній галузі; керівна посада в своїй компанії; знання англійської мови не обов’язкове.

Розгляд і відбір кандидатів на участь у програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

До слова, стажування фінансується Міністерством торгівлі США. Зокрема, Програма САБІТ покриває витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчальних занять, послуги перекладачів в робочі години, мед страховку на випадок екстреної необхідності і 400 доларів США на непередбачені витрати на весь період стажування.