Волиняни стали жертвами неадеквата з ножем

Луцька місцева прокуратура затвердила та скерувала до суду матеріали кримінального провадження з клопотанням про застосування примусових заходів медичного характеру щодо 35-річного жителя села Рованці Луцького району. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Волинської області.

У грудні минулого року чоловік вчинив хуліганство щодо лучанина та умисно спричинив тяжкі тілесні ушкодження ще двом особам.

26 грудня орієнтовно о 13-ій годині 45 хвилин, біля будинку № 48 на проспекті Волі в місті Луцьку він завдав в обличчя випадковому перехожому один удар розкладним ножем, спричинивши легкі тілесні ушкодження.

Менш ніж за годину на вулиці Рівненській в обласному центрі цим самим ножем він завдав ще одному перехожому удару в праву скроневу ділянку голови, заподіявши тяжкі тілесні ушкодження.

Цього ж дня, уже в селі Рованці, молодик двічі ударив ножем – в обличчя та грудну клітку – третю свою жертву, завдавши також тяжкі тілесні ушкодження.

Під час досудового розслідування з’ясувалося, що, згідно з висновком судово-психіатричного експерта, чоловік на час скоєння інкримінованих йому протиправних діянь виявляв ознаки хронічного душевного захворювання, що позбавляло його можливості усвідомлювати свої дії та керувати ними.

Оскільки він становить суспільну небезпеку для інших людей, до суду скерували клопотання про застосування до нього примусових заходів медичного характеру в виді госпіталізації до психіатричного закладу з суворим наглядом.

Ухвалою Луцького міськрайонного суду це клопотання задоволене.