Володимир-Волинська команда повернулась із чемпіонату “не з порожніми руками”

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації у своїй роботі приділяє велику увагу забезпеченню гармонійного всебічного фізичного розвитку дітей, виробленню у них навичок здорового способу життя, розвитку інтересу до занять спортом, зокрема і до гри в баскетбол. Саме тому особливе місце у плані роботи управління та районного методичного кабінету займають спортивно-масові заходи та змагання.

Цієї неділі команда дівчат, вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, взяла участь у чемпіонаті Волинської області з баскетболу, що проходив у місті Нововолинськ.

Повідомляє сайт ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

В напруженій, а часом запеклій боротьбі, команда Володимир-Волинської районної ДЮСШ зайняла 3 призове місце.

– Баскетбол – одна з найпопулярніших ігор у нашій країні. Їй притаманні різноманітні рухи: ходьба, біг, зупинки, повороти, стрибки, лівіння, кидки й ведення м’яча – які виконуються під час єдиноборства із суперниками. Такі рухи сприяють поліпшенню обміну речовин, діяльності всіх систем організму, формують координацію, – прокоментував захід тренер-викладач ДЮСШ Володимир Борис. – Впевнений, що баскетбол має не тільки оздоровчо – гігієнічне значення, але й агітаційно – виховне. Адже на кожному занятті баскетболом формується наполегливість, сміливість, рішучість, чесність, упевненість у собі.. Але ефективність виховання залежить насамперед від того наскільки цілеспрямовано в педагогічному процесі здійснюється взаємозв’язок фізичних і моральних емоцій.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)