Як ремонтують дороги міста

У 2017 році заплановано виконати ямковий ремонт доріг на суму 1522,48 тис.грн.(додаткове фінансування – 800,0 тис.грн), – повідомив заступник директора виробничого управління комунального господарства Олег Голян.

Пише НОВОВОЛИНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на Нововолинську міську раду.

На даний період ліквідовано ямковість на автомобільних дорогах міста площею 2574,8 м кв на суму 802,9 тис.грн на вулицях : Шахтарській, Митрополита Шептицького, Винниченка, Святого Володимира, Миру, б-рі Шевченка, пр.-ті Дружби, вулицях: Героїв УПА, ПироговаСоборна, Кауркова,  Княгині Ольги, пр.- ті Перемоги. Зроблено поточний ремонт на вулицях: Ломоносова, Тиха, пров. Короткий площею 1042 м кв на суму 506,1 тис.грн.

Розпочаті роботи  по поточному ремонту на вул. В.Івасюка, Гірняцька та тротуару по вул.Некрасова, а також ведеться ямковий ремонт на проспекті С.Бандери, вулицях: Сірка, Сковороди, Хвильового, Нововолинській, Мічуріна.

Роботи по капітальному ремонту доріг, де є співфінансування обласного та міського бюджетів, не розпочаті, готуються проекти для проведення комплексної експертизи.

Джерело: НОВОВОЛИНСЬК СЬОГОДНІ.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:
Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера
Полтавські пацани рвуть мережу
Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым
Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции
Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми
Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)